Gebruikersnaam: Neukertje567 Is: Shemale Leeftijd: 42 jaar Zoekt: Sex Provincie: Groningen
Lengte: 165-170
Figuur: Normaal
Oogkleur: bruin
Haarkleur: bruin
Opleiding: LBO
Piercing: Ja
Tattoo: Nee
Rookt: Nee
Cupsize: cup A
Huidskleur: blank
Schaamstreek: Kaal
Over Neukertje567: Het is alweer even geleden dat ik genoten heb van een lekkere neukpartij! Natuurlijk ben ik dol op een goede deep throat pijp partij en ook een erotische massage ga ik niet uit de weg, maar toe ben ik voor al aan een goede beurt, zowel geven als nemen natuurlijk! Wie helpt mij van mijn stijve paal die vol staat van verlangen af?
Live Ontmoeting met een Shemale? Naast shemale dating kun je deze shemales die een geil contact zoeken vandaag nog benaderen in de chat!
Deedee1 (34)
Als ik me goed kleed, zie je niet wat ik verberg. Maar als je op zoek bent naar wat anders, wat geils, moet je bij me langskomen. Dan laat ik je mijn lekkere tieten zien en daarna mag je je verlekkeren naar mijn harde pik. Lijkt je dat wat?
Gertris (41)
Ik ben geil en heb zin in seks. Daarmee heb ik al meer dan genoeg gezegd. Een lekkere man waar ik mij helemaal mag op laten gaan zou heel fijn en vooral heel spannend zijn.
Deedee1 (34)
Als ik me goed kleed, zie je niet wat ik verberg. Maar als je op zoek bent naar wat anders, wat geils, moet je bij me langskomen. Dan laat ik je mijn lekkere tieten zien en daarna mag je je verlekkeren naar mijn harde pik. Lijkt je dat wat?
Vanallesindeaanbieding (33)
Gewoon heel simpel.. Een lekkere stoute meid, qua lengte wat klein (maar dat helpt met het niet hoeven bukken), en paar lekkere volle borsten en een enorm stijve paal.. Wat wil je nog meer? Kom maar op, als je durft! Likje
thedo (33)
Hard en dik kloppend is mijn pik. Gevoelig en stijf zijn mijn tepels. Hou jij van een geile zaadslet? dan mag jij je pik lekker in me stoppen.
Xtratje (40)
Mijn hele leven ben ik al single en dat bevalt me prima. Ik zoek dan ook echt iemand om een heet avontuur mee te kunnen beleven. Ik ben dan ook in voor een one night stand maar bij veel genot vind ik het zeker ook geil om vaker te kunnen genieten.