39 jarige shemale uit Groningen zoekt contact
39 jarige shemale uit Groningen zoekt geil contact

Gebruikersnaam: BI_en_She
Is: Shemale
Leeftijd: 39 jaar
Zoekt: Sex
Provincie: Groningen

Lengte: 175-180
Figuur: Normaal
Oogkleur: bruin
Haarkleur: zwart
Opleiding: Anders
Piercing: Nee
Tattoo: Nee
Rookt: Nee
Cupsize: cup C
Huidskleur: blank
Schaamstreek: Kaal



Over BI_en_She: Hai hai daar, een shemale die biseksueel is, ja dat kan, ik ben het lopend bewijs. In eerste instantie ben ik zoekende naar een man, maar voor een vrouwtje sta ik ook zeker open. Ik kan je beloven dat je niks te kort zal komen, zolang jij dat ook tegen mij durft te zeggen. Gewoon lekker van wal gaan, geen vieze of gekke dingen, gewoon genot. Welk mannetje of vrouwtje houd net als ik van seks, zonder gedoe en gekke dingen?

Meld je gratis aan voor een geil contact met BI_en_She

Live Ontmoeting met een Shemale? Naast shemale dating kun je deze shemales die een geil contact zoeken vandaag nog benaderen in de chat!



Leatherlady (35)
35 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Leatherlady voor een date!
Dominant en zoek onderdanige mannen die ervan houden om vernederd te worden.

Zin in contact met deze 35 jarige shemale? Stuur Leatherlady snel een gratis berichtje!
Tvanessa (35)
35 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Tvanessa voor een date!
Het is zo fijn om mezelf te mogen en kunnen zijn, Nederland heeft mij veel geleerd en geboden tot nu toe. Is het mij ook gegund een man te vinden waar ik regelmatig mee samen kan gaan zijn dan? Ik doe mijn best voor jou, als jij je best doet voor mij. Dat is toch fair?

Zin in contact met deze 35 jarige shemale? Stuur Tvanessa snel een gratis berichtje!
Bothways (38)
38 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Bothways voor een date!
Als je wil dat ik het vrouwtje speel doe ik dat voor je. Dan mag je mij nemen zoals alleen een echte vent dat kan. Maar als je wil dat ik het mannetje ben, sta ik ook voor je klaar en zal ik je met mijn pik naar de hemel stoten.

Zin in contact met deze 38 jarige shemale? Stuur Bothways snel een gratis berichtje!
Bertil (33)
33 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Bertil voor een date!
Dat ik geil ben mag iedereen geweten hebben. Maar ik zou veel liever nog eens iets lekker voelen. Liefst dan ook nog op heerlijke spannende plaatsen. Ik heb er alvast in mijn hoofd.

Zin in contact met deze 33 jarige shemale? Stuur Bertil snel een gratis berichtje!
Kersi (33)
33 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Kersi voor een date!
Als kers op de taart zou ik het zo spannend vinden om hier een geile man te leren kennen. Iemand die net als ik nood heeft aan een potje seks. Zelf heb ik heel wat te bieden.

Zin in contact met deze 33 jarige shemale? Stuur Kersi snel een gratis berichtje!
Vanallesindeaanbieding (33)
33 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Vanallesindeaanbieding voor een date!
Gewoon heel simpel.. Een lekkere stoute meid, qua lengte wat klein (maar dat helpt met het niet hoeven bukken), en paar lekkere volle borsten en een enorm stijve paal.. Wat wil je nog meer? Kom maar op, als je durft! Likje

Zin in contact met deze 33 jarige shemale? Stuur Vanallesindeaanbieding snel een gratis berichtje!