39 jarige shemale uit Groningen zoekt contact
39 jarige shemale uit Groningen zoekt geil contact

Gebruikersnaam: BI_en_She
Is: Shemale
Leeftijd: 39 jaar
Zoekt: Sex
Provincie: Groningen

Lengte: 175-180
Figuur: Normaal
Oogkleur: bruin
Haarkleur: zwart
Opleiding: Anders
Piercing: Nee
Tattoo: Nee
Rookt: Nee
Cupsize: cup C
Huidskleur: blank
Schaamstreek: Kaal



Over BI_en_She: Hai hai daar, een shemale die biseksueel is, ja dat kan, ik ben het lopend bewijs. In eerste instantie ben ik zoekende naar een man, maar voor een vrouwtje sta ik ook zeker open. Ik kan je beloven dat je niks te kort zal komen, zolang jij dat ook tegen mij durft te zeggen. Gewoon lekker van wal gaan, geen vieze of gekke dingen, gewoon genot. Welk mannetje of vrouwtje houd net als ik van seks, zonder gedoe en gekke dingen?

Meld je gratis aan voor een geil contact met BI_en_She

Live Ontmoeting met een Shemale? Naast shemale dating kun je deze shemales die een geil contact zoeken vandaag nog benaderen in de chat!



Stoutemeid (33)
33 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Stoutemeid voor een date!
De kans om betrapt te worden, moet groot zijn. Ik ben zo verschrikkelijk geil, dat ik wil dat je bij me langs komt en me stiekem neukt als mijn vriend in de kamer zit. Heb een heel groot huis en we kunnen ons met een smoesje terug trekken, zodat je me heel snel in mijn kont kunt pakken.

Zin in contact met deze 33 jarige shemale? Stuur Stoutemeid snel een gratis berichtje!
Huge (33)
33 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Huge voor een date!
Passief/Actief, Grote lul, meerdere keren klaarkomen, ALTIJD GEil,hou van lekker diep stoten en nieuwe dingen uit proberen.

Zin in contact met deze 33 jarige shemale? Stuur Huge snel een gratis berichtje!
Leatherlady (35)
35 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Leatherlady voor een date!
Dominant en zoek onderdanige mannen die ervan houden om vernederd te worden.

Zin in contact met deze 35 jarige shemale? Stuur Leatherlady snel een gratis berichtje!
Sall (31)
31 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Sall voor een date!
Mijn borstjes zijn niet zo groot, maar je kunt er wel lekkere dingen mee doen. Zuigen aan mijn tepels vind ik heerlijk, je zult zien dat ik dan meteen een paal krijg van heb ik jou daar. Ik kan je verzekeren, die is een stuk groter dan mijn borsten en ik kan er heerlijke dingen mee doen.

Zin in contact met deze 31 jarige shemale? Stuur Sall snel een gratis berichtje!
Zoe231 (34)
34 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Zoe231 voor een date!
Na heel lang twijfelen probeer ik het toch maar eens. Geen idee of het gaat lukken, maar ik ben op zoek naar een sexdate.. Niks meer niks minder

Zin in contact met deze 34 jarige shemale? Stuur Zoe231 snel een gratis berichtje!
Neukertje567 (42)
42 jarige shemale uit Groningen zoekt contact. Bezoek de chat en benader Neukertje567 voor een date!
Het is alweer even geleden dat ik genoten heb van een lekkere neukpartij! Natuurlijk ben ik dol op een goede deep throat pijp partij en ook een erotische massage ga ik niet uit de weg, maar toe ben ik voor al aan een goede beurt, zowel geven als nemen natuurlijk! Wie helpt mij van mijn stijve paal die vol staat van verlangen af?

Zin in contact met deze 42 jarige shemale? Stuur Neukertje567 snel een gratis berichtje!