Gebruikersnaam: Slagroom-of-chocola Is: Shemale Leeftijd: 34 jaar Zoekt: Sex Provincie: Zuid-Holland
Lengte: 185-190
Figuur: Normaal
Oogkleur: grijs
Haarkleur: bruin
Opleiding: LBO
Piercing: Nee
Tattoo: Ja
Rookt: Nee
Cupsize: cup B
Huidskleur: blank
Schaamstreek: Kaal
Over Slagroom-of-chocola: Hier een absolute slagroom en chocolade fan. Jij mag kiezen, lik jij bij mij de chocolade van mijn paal en borsten af of verkies je liever slagroom? Ik ga voor beide, zal het mee nemen en mijn tong zal op jouw lichaam geen likje overslaan! Wie mag ik een echte tong douche geven?
Live Ontmoeting met een Shemale? Naast shemale dating kun je deze shemales die een geil contact zoeken vandaag nog benaderen in de chat!
Trish (36)
Geen verplichtingen en geen geclaim. Ik wil elkaar gewoon ergens ontmoeten, spannende hete seks met je beleven en als je me dan volgepompt hebt met je zaad, zal ik weer afscheid van je nemen en zal het zijn of we elkaar nooit ontmoet hebben. De enige herinnering is jouw zaad in mijn lichaam.
Ingridjewww (36)
Zit alweer een tijdje zonder seks, want ik heb het verschrikkelijk druk in het dagelijks leven. Maar het begint nu toch wel weer heel erg te kriebelen, ik sta te lang droog. Wil jij eens aan mijn ballen sabbelen en aan mijn stijve lul likken?.
Shemaledewi (31)
Geile shemale, gevoelige borsten een een harde pik,alleen reageren als je echt wil afspreken, geen zin in bullshit!!!!
Shannon (34)
Het kan me niet gek genoeg gaan. Als ik eenmaal goed op dreef ben, doe ik dingen die je niet snel zult vergeten. Maar daarvoor moet ik wel een beetje opgewarmd worden. Als jij denkt mij gek te kunnen maken, hoor ik heel graag van je.
K4r1n (39)
Hallo stoute mannen, ik ben Karin, een onderdanige en ondeugende shemale die dol is op een meester erotisch te voorzien van alle wensen. Doe ik het fout? Straf mij dan gerust! Doe ik het goed? Laat mij dan nog wat extra werk verrichten, ik ben er dol op! Wie van de mannen hier is consequent en geil? Ik hoor het graag!
Hornyc (43)
Mijn pik zit zo strak in mijn slipje, kan iemand hem komen bevrijden? Volgens mij staat hij op het punt te exploderen en ik weet zelf niet wat ik er mee aan moet....